MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

polski ukrainski

Aktualności

11.08.2017

Czołowy gracz rynku technologicznego

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług. Około 159 000 pracowników firmy Fujitsu obsługuje klientów w ponad 100 krajach.

Fujitsu w Polsce to systemy IT serwis i produkty. Firma zatrudnia ponad 1200 osób i stale rozwija się.

Fujitsu Technology Solutions oferuje potencjalnym pracownikom wyjątkowy, wszechstronny zakres produktów i zadań, strategiczne, wybiegające w przyszłość koncepcje, takie jak dynamiczne i mobilne infrastruktury, a także doskonałe warunki rozpoczęcia pracy i możliwość awansu.
10.08.2017

Patronat Honorowy Wojewody Lubelskiego

Pan dr Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski objął Patronat Honorowy nad Targami Pracy i Edukacji we Lwowie. Takie wsparcie ogromnie nas cieszy. Do zobaczenia na Targach!
08.08.2017

Kto zasila polski rynek pracy?

"W pierwszym półroczu 2017 roku aż 95 proc. wszystkich oświadczeń dotyczyło obywateli Ukrainy, na których zapotrzebowanie wzrosło o 47 proc. rok do roku."

Ukraińcy, Białorusini, a nawet Rosjanie - to oni coraz silniej zasilają polski rynek pracy. Więcej danych w dzisiejszym tekście na money.pl
08.08.2017

Targi z Patronatem Konsula Generalnego

Targi Pracy i Edukacji we Lwowie otrzymały Patronat Honorowy Konsula Generalnego Ukrainy w Lublinie - Pana Vasyla Pavlyuka. Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie naszej inicjatywy.
1 | 2 | 3