MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

polski ukrainski

Aktualności

31.08.2017

Sto lat doświadczenia

Grupa FAMUR to ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, które wpływają na zwiększanie efektywności i bezpieczeństwa pracy odbiorców naszych rozwiązań. Ze starannością tworzy wysokowydajne i niezawodne maszyny oraz urządzenia, przede wszystkim dla górnictwa, ale także transportu, przeładunku i energetyki.

Produkty marki FAMUR oparte są na sprawdzonych i intuicyjnych rozwiązaniach, co pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń na całym świecie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi FAMUR sukcesywnie zwiększa   obecność na rynkach międzynarodowych. Maszyny i technologie Grupy FAMUR znane są w wielu kopalniach, portach czy zakładach przemysłowych na pięciu kontynentach. Nasze spółki w Rosji, Kazachstanie, Indiach i Niemczech gwarantują stałą i szybką obsługę wszędzie tam, gdzie oczekują tego klienci. 

W skład Grupy FAMUR wchodzi obecnie 17 spółek, a także 7 zakładów produkcyjnych. W strukturach Grupy zatrudnionych jest ponad 2500 pracowników.

Firma prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcyjne (np. tokarz, wytaczarz, frezer, spawacz, ślusarz), umysłowe (np. konstruktorzy, technolodzy, stanowiska administracyjne, finansowe, sprzedażowe) oraz do naszego Centrum Serwisowego (elektrycy, mechanicy). 

Aktualne ogłoszenia znajdują się  stronie internetowej: www.famur.com w zakładce kariera.
Odwiedź FAMUR na Facebook’u https://www.facebook.com/famurgroup/

25.08.2017

Z Ukrainy nad Bałtyk

Gdański Urząd Pracy jest jedną z najszybciej rozwijających się jednostek publicznych służb zatrudnienia w Polsce. Naszym klientom oferujemy szereg skutecznych rozwiązań w zakresie rekrutacji i selekcji nowych pracowników. Najwyższy poziom świadczonych usług to efekt ponad 20 letniego doświadczenia w szeroko rozumianym sektorze HR. Poparta wieloletnim doświadczeniem wiedza, różnorodne narzędzia oraz w pełni wyspecjalizowana kadra pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty rekrutacyjne.

Jeden z pierwszych urzędów pracy w kraju, który zdecydował się na bardzo aktywne wspieranie obcokrajowców w podejmowaniu satysfakcjonującego zatrudnienia. W trakcie lwowskich targów pracy Gdański Urząd Pracy zaprezentuje nie tylko warunki życia i pracy w Gdańsku ale przede wszystkim oferty zatrudnienia pochodzące od trójmiejskich firm.

Obecnie firmy działające na terenie gdańskiej metropolii prowadzą liczne procesy rekrutacyjne. W sposób szczególny poszukiwane są osoby zainteresowane podjęciem pracy w zawodzie:
- robotnik budowlany
- sprzedawca
- sprzątaczka
- pracownik stoczni
- kucharz
- pomoc kuchenna
- spawacz
- kierowca

Więcej informacji o ofercie urzędu pracy w Gdańsku znaleźć można na stronie internetowej www.gup.gdansk.pl
24.08.2017

Prezydent Żuk Patronem Honorowym

Pan Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin objął Patronatem Honorowym Targi Pracy i Edukacji we Lwowie. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie.
23.08.2017

We can

WE CAN DO HR sp. z o.o. to młody i kreatywny zespół specjalistów łączących przedsiębiorstwa poszukujące wykwalifikowanej kadry z najlepszymi kandydatami chcącymi zmienić pracę.

Działają z pasją i pełnym zaangażowaniem i zawsze chętnie podejmują nowe wyzwania. Specjalizują się w outsourcingu procesów biznesowych, a także prowadzą działania mające na celu udoskonalenie procesu sprzedaży, dystrybucji, oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Wszystkie rozwiązania które oferują mają na celu satysfakcję partnerów biznesowych, dlatego zapewniają kompleksową i profesjonalną obsługę.

Więcej na wecandohr.com 
1 | 2 | 3 | 4 | 5