MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

polski ukrainski

O Targach

Szanowni Państwo,


Targi Lublin S.A., reagując na aktualne potrzeby Pracodawców, podjęły inicjatywę organizacji Targów Pracy we Lwowie.  Wydarzenie odbędzie się w dniach 26‑27 września 2017 roku w centrum wystawienniczym Lwowski Pałac SztukiTargi dedykujemy polskim firmom poszukującym pracowników za wschodnią granicą.


Sytuacja rynku pracy w naszym kraju nie sprzyja Pracodawcom, o czym świadczy spadek stopy bezrobocia do najniższej od 20 lat. Jak podają badania rynku pracy większość firm ma problemy z pozyskaniem pracowników, szczególnie wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Z drugiej strony, nasz rynek pracy, dzięki wyższym płacom jest atrakcyjny dla obywateli Ukrainy i nic nie wskazuje na to aby w najbliższych latach miało się to zmienić. W ubiegłym roku zarejestrowano ponad 1,2 miliona oświadczeń na pracę dla obywateli Ukrainy, z czego ponad 90% to pracownicy fizyczni. Lwów, to także jeden z największych ośrodków akademickich na Ukrainie, w którym studiuje ponad 130 tysięcy studentów. Najbardziej znane uczelnie to Politechnika Lwowska i Uniwersytet Lwowski.


Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem stworzymy cykliczne wydarzenie wspierające Polskich Pracodawców, a Targi Lublin, dzięki swojemu doświadczeniu w branży targowej, ułatwią pozyskanie wartościowych pracowników i optymalizację kosztów pracy.


Targi Pracy we Lwowie organizowane są ze wsparciem firmy Gal-EXPO  - lidera rynku targowego na Ukrainie. Kilkaset wydarzeń targowych, kilkanaście tysięcy wystawców i ponad 25 lat na rynku to gwarancja dobrze przygotowanego wydarzenia.
Oficjalna strona miasta Lwów