MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

polski ukrainski

Dla wystawców

Targi Pracy we Lwowie organizowane są ze wsparciem firmy Gal-EXPO  - lidera rynku targowego na Ukrainie. Kilkaset wydarzeń targowych, kilkanaście tysięcy wystawców i ponad 25 lat na rynku to gwarancja dobrze przygotowanego wydarzenia. 


Przygotowaliśmy dla Państwa trzy standardowe moduły zabudowy z wyposażeniem :


Stoisko 6 mkw


 

Stoisko 8 mkw 

 

 Stoisko 9 mkw Stoisko 10 mkwDodatkowo jest możliwość domówienia wyposażenia dodatkowego stoisk według zapotrzebowania klienta. 

Regulamin

Jeśli potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu przejazdu i zakwaterowania 

World Trade Center Poznań służy pomocą.


Przejazd

 
 Zakwaterowanie

 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Formularz:

Imię i nazwisko*:
Firma:
Telefon:
E-mail*:
Pytanie:
Przepisz tekst:

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Targi Lublin S.A. na podane adresy pocztowe i e-mailowe informacji handlowej dotyczącej świadczonych przez Targi Lublin S.A. usług, a w szczególności organizowanych imprez targowo-wystawienniczych (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. – Dz. U. 2002 nr 144, poz. 1204 o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną). Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie klientów Targów Lublin S.A. z siedzibą w Lublinie, ul. Dworcowa 11 i wykorzystanie ich w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) z możliwością wglądu do swoich danych oraz prawem do ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

* - pola wymagane.