MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

polski ukrainski

Sto lat doświadczenia

Grupa FAMUR to ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, które wpływają na zwiększanie efektywności i bezpieczeństwa pracy odbiorców naszych rozwiązań. Ze starannością tworzy wysokowydajne i niezawodne maszyny oraz urządzenia, przede wszystkim dla górnictwa, ale także transportu, przeładunku i energetyki.

Produkty marki FAMUR oparte są na sprawdzonych i intuicyjnych rozwiązaniach, co pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń na całym świecie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi FAMUR sukcesywnie zwiększa   obecność na rynkach międzynarodowych. Maszyny i technologie Grupy FAMUR znane są w wielu kopalniach, portach czy zakładach przemysłowych na pięciu kontynentach. Nasze spółki w Rosji, Kazachstanie, Indiach i Niemczech gwarantują stałą i szybką obsługę wszędzie tam, gdzie oczekują tego klienci. 

W skład Grupy FAMUR wchodzi obecnie 17 spółek, a także 7 zakładów produkcyjnych. W strukturach Grupy zatrudnionych jest ponad 2500 pracowników.

Firma prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcyjne (np. tokarz, wytaczarz, frezer, spawacz, ślusarz), umysłowe (np. konstruktorzy, technolodzy, stanowiska administracyjne, finansowe, sprzedażowe) oraz do naszego Centrum Serwisowego (elektrycy, mechanicy). 

Aktualne ogłoszenia znajdują się  stronie internetowej: www.famur.com w zakładce kariera.
Odwiedź FAMUR na Facebook’u https://www.facebook.com/famurgroup/

<< wstecz