MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

polski ukrainski

Aktualności

22.09.2017

Zmiana terminu

Z przyczyn od nas niezależnych Targi Pracy i Edukacji we Lwowie nie odbędą się w zaplanowanym terminie (26-27 września). O nowym terminie wydarzenia poinformujemy wkrótce.

21.09.2017

Szczegółowy program konferencji

Targi Pracy i Edukacji to nie tylko możliwość spotkania pomiędzy potencjalnymi pracownikami i pracodawcami. To również szansa na wymianę doświadczeń i dyskusje.

Targom towarzyszyć będzie konferencja organizowana przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie – Ukraina i Polska –perspektywy współpracy w kontekście integracji europejskiej.

Szczegółowy program konferencji znajduje się w zakładce KONFERENCJA
15.09.2017

PGO SA: Silna grupa na odlewniczym rynku

Grupa PGO SA, w skład, której wchodzą Odlewnia Żeliwa „Śrem”, Kuźnia „Glinik”, Pioma-Odlewnia jest największą w Polsce grupą przemysłową, specjalizującą się w produkcji odlewów i odkuwek. Spółki zależne z powodzeniem działają na rynku przemysłowym od kilkudziesięciu lat, a początki działalności Kuźni „Glinik” sięgają roku 1883. Produkty Grupy znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu na rynku krajowym i międzynarodowym. PGO jest częścią Grupy TDJ, prywatnej polskiej firmy inwestycyjnej, działającej w różnych sektorach gospodarki.


więcej >>
08.09.2017

BUDUJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ


Grupa FAMUR jest jednym z wiodących producentów maszyn i urządzeń stosowanych w górnictwie podziemnym, odkrywkowym, jak również w branży energetycznej i przeładunkowej.

W skład Grupy FAMUR wchodzi obecnie 17 spółek, a także 7 zakładów produkcyjnych. W strukturach Grupy zatrudnionych jest ponad 2500 pracowników.

Dzięki ciągłemu rozwojowi sukcesywnie zwiększamy naszą obecność na rynkach międzynarodowych. Maszyny i technologie Grupy FAMUR znane są w wielu kopalniach, portach czy zakładach przemysłowych na pięciu kontynentach. Nasze spółki w Rosji, Kazachstanie, Indiach i Niemczech gwarantują stałą i szybką obsługę wszędzie tam, gdzie oczekują tego nasi klienci.
Nasze ponad stuletnie doświadczenie i zaawansowana myśl inżynierska, wpływają na zwiększanie efektywności i bezpieczeństwa pracy odbiorców naszych rozwiązań.
Łączymy innowacyjne technologie z unikatową wiedzą naszych pracowników, dzięki czemu możemy oferować sprawdzone i konkurencyjne produkty. Jednocześnie sta¬le poszerzamy ofertę, stając się światowym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6