MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

polski ukrainski

Aktualności

04.09.2017

4500 placówek w Polsce

ŻABKA POLSKA S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4500 placówek, 4 Centra Logistyczne i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Pracę w Żabce Polska znajdą: Operatorzy Wózków Widłowych, Kasjerzy i Sprzedawcy, Specjaliści z dziedziny IT jako również osoby chcące prowadzić w Polsce własną działalność w charakterze franczyzobiorców i prowadzić własne sklepy.
01.09.17

Największa grupa przemysłowa w Polsce

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. W skład Grupy PGO wchodzą: Odlewnia „Śrem" w Śremie koło Poznania, Pioma-Odlewnia z zakładami w Piotrkowie Trybunalskim i Stalowej Woli oraz Kuźnia Glinik w Gorlicach. To nowoczesna organizacja, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzania kompetencji zawodowych. Grupa PGO  rozwija się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizuje coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych, oraz jest dostawcą dla największych polskich i europejskich producentów. Grupa PGO jest częścią polskiej, prywatnej firmy inwestycyjnej TDJ działającej w wielu sektorach gospodarki.W swoich zakładach zatrudnia stałe i stabilne grupy pracowników i specjalistów z Ukrainy. Oferuje stabilne zatrudnienie u bezpośredniego pracodawcy, wysokie zarobki, legalną długoterminową pracę w Polsce (zaproszenia półroczne oraz wojewódzkie), dużą ilość roboczogodzin system premiowy zależny od wyników pracy, darmowe zakwaterowania, wsparcie dla rodzin, paczki świąteczne itd. Dla najlepszych pracowników zapewnia w perspektywie czasu wsparcie w uzyskaniu karty czasowego pobytu i pomoc ściągnięciu rodzin i dzieci do Polski.

W  4 odlewniach pracuje już ponad 100 specjalistów z Ukrainy.

Więcej informacji:
www.pgoservices.pl
www.pgosa.plGrupa PGO szuka kandydatów na stanowiska:
- szlifierz metali i wykańczacz odlewów
- formierz i rdzeniarz
- wytapiacz/zalewacz form
- ślusarz
- tokarz/frezer/operator CNC
- kowal matrycowy i swobodnego kucia
- spawacz MIG/MAG
- modelarz/stolarz odlewniczy
- elektromechanik
- malarz
- murarz pieców
- hartownik
31.08.2017

Sto lat doświadczenia

Grupa FAMUR to ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, które wpływają na zwiększanie efektywności i bezpieczeństwa pracy odbiorców naszych rozwiązań. Ze starannością tworzy wysokowydajne i niezawodne maszyny oraz urządzenia, przede wszystkim dla górnictwa, ale także transportu, przeładunku i energetyki.

Produkty marki FAMUR oparte są na sprawdzonych i intuicyjnych rozwiązaniach, co pozwala na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń na całym świecie.

Dzięki ciągłemu rozwojowi FAMUR sukcesywnie zwiększa   obecność na rynkach międzynarodowych. Maszyny i technologie Grupy FAMUR znane są w wielu kopalniach, portach czy zakładach przemysłowych na pięciu kontynentach. Nasze spółki w Rosji, Kazachstanie, Indiach i Niemczech gwarantują stałą i szybką obsługę wszędzie tam, gdzie oczekują tego klienci. 

W skład Grupy FAMUR wchodzi obecnie 17 spółek, a także 7 zakładów produkcyjnych. W strukturach Grupy zatrudnionych jest ponad 2500 pracowników.

Firma prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcyjne (np. tokarz, wytaczarz, frezer, spawacz, ślusarz), umysłowe (np. konstruktorzy, technolodzy, stanowiska administracyjne, finansowe, sprzedażowe) oraz do naszego Centrum Serwisowego (elektrycy, mechanicy). 

Aktualne ogłoszenia znajdują się  stronie internetowej: www.famur.com w zakładce kariera.
Odwiedź FAMUR na Facebook’u https://www.facebook.com/famurgroup/

25.08.2017

Z Ukrainy nad Bałtyk

Gdański Urząd Pracy jest jedną z najszybciej rozwijających się jednostek publicznych służb zatrudnienia w Polsce. Naszym klientom oferujemy szereg skutecznych rozwiązań w zakresie rekrutacji i selekcji nowych pracowników. Najwyższy poziom świadczonych usług to efekt ponad 20 letniego doświadczenia w szeroko rozumianym sektorze HR. Poparta wieloletnim doświadczeniem wiedza, różnorodne narzędzia oraz w pełni wyspecjalizowana kadra pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty rekrutacyjne.

Jeden z pierwszych urzędów pracy w kraju, który zdecydował się na bardzo aktywne wspieranie obcokrajowców w podejmowaniu satysfakcjonującego zatrudnienia. W trakcie lwowskich targów pracy Gdański Urząd Pracy zaprezentuje nie tylko warunki życia i pracy w Gdańsku ale przede wszystkim oferty zatrudnienia pochodzące od trójmiejskich firm.

Obecnie firmy działające na terenie gdańskiej metropolii prowadzą liczne procesy rekrutacyjne. W sposób szczególny poszukiwane są osoby zainteresowane podjęciem pracy w zawodzie:
- robotnik budowlany
- sprzedawca
- sprzątaczka
- pracownik stoczni
- kucharz
- pomoc kuchenna
- spawacz
- kierowca

Więcej informacji o ofercie urzędu pracy w Gdańsku znaleźć można na stronie internetowej www.gup.gdansk.pl
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6